Przedszkole Nr 220 Warszawa. 4 słoneczne, przestronne sale dydaktyczne wyposażone w zabawki, pomoce i gry.

::.. Przedszkole nr 220
 Przedszkole nr 220
ul. Walewska 7
Przedszkole nr 220

Nasze przedszkole mieści się na terenie dzielnicy Praga Południe, budynek usytuowany jest w środku osiedla. Posiadamy wielki plac zabaw. Zapraszamy Rodziców, którzy zdecydują oddać nam swoje dzieci pod opiekę. Posiadamy 4 słoneczne, przestronne sale dydaktyczne wyposażone w zabawki, pomoce i gry. Przy Przedszkolu jest ogromny ogród, na którym znajduje się sprzęt terenowy dostosowany do możliwości wiekowych dzieci. Przestrzeń ogrodu daje możliwość różnorodnych zabaw prowadzonych na jego terenie.

Wysoko kwalifikowana kadra pedagogiczna prowadzi zajęcia planowane oraz zajęcia wychodzące naprzeciw wyrażanym przez dzieci zainteresowaniom a także wychodzącym z ich inicjatywy. Praca nauczycielek oparta jest na formule stylu otwartego i aktywnych metod dydaktyczno-wychowawczych w celu pobudzania ich rozwoju psychofizycznego ,wyzwalania inicjatywy i potencjału twórczego. Poza planowanymi zajęciami dydaktycznymi, które odbywają się w godzinach przedpołudniowych organizowane są na życzenie rodziców zajęcia dodatkowe.

<< Przedszkole nr 227 w Warszawie   Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej >>

Przedszkole Nr 220 w Warszawie. Zajęcia wychodzące naprzeciw wyrażanym przez dzieci zainteresowaniom.